از آخرین باری که دانی ین، اسطوره اکشن، با فیلم Protégé de la Rose Noire در سال 2003، با نام مستعار Black Rose Academy، پشت دوربین رفت، نزدیک به دو دهه می گذرد. او که به خاطر صحنه‌های مبارزه درخشانش در مجموعه Ip Man در میان بسیاری از آثار کلاسیک دیگر شناخته شده است، در سال‌های اخیر بیشتر به بازیگری چسبیده است و برجسته‌ترین نقش او در فیلم آینده John Wick: Chapter 4 است. با این حال، امسال او بالاخره این کار را انجام خواهد داد. آخرین تلاش کارگردانی خود، اکشن-حماسی چینی ساکرا را در 14 آوریل برای مخاطبان آمریکای شمالی منتشر کند. پیش از اکران، Collider می تواند به طور انحصاری تریلر فیلم را که ین در صحنه های جنگی پر هرج و مرج و شیک به عنوان صحنه تراژیک شرکت می کند، فاش کند. قهرمان و متخصص هنرهای رزمی کیائو فنگ.

ساکرا اقتباسی از رمان کلاسیک wuxia Demi-Gods And Semi-Devils اثر لوئیس چا، معروف به جین یونگ است و فنگ را در جستجوی پاسخ دنبال می کند. او که متهم به قتل والدینش است، به دنبال یافتن اطلاعات بیشتر در مورد خودش و قاتلانی است که او را از سایه ها قاب کرده اند. این تریلر همچنین نشان می دهد که قتل ناآرامی ایجاد کرد و تمامیت سلسله سونگ را تهدید کرد. اگرچه او قول می‌دهد که پاسخ‌ها را بیابد، "همه در دنیا" سر فنگ را برای اعمال ادعایی‌اش می‌خواهند که جایی برای سوگواری از دست دادنش برای او باقی نمی‌گذارد. تنها کاری که او می تواند انجام دهد این است که برای پاک کردن نام خود و احترام به خواسته های پدرش مبارزه کند.

اگرچه این تنظیمات قانع کننده است، اما عمل نشان داده شده در فیلم برای جان دادن است. با توجه به اینکه او دشمنان زیادی دارد، در بسیاری از صحنه‌ها، ین با چند دشمن به طور همزمان برخورد می‌کند، اگرچه او با ظرافت و آسودگی پرواز می‌کند، از دیوارها رد می‌شود و ضرباتی را که گویی چیزی نیستند با لبخندی بر لبانش منحرف می‌کند. این یک جشن برای چشمان است که او دشمنان خود را قطع می کند، تیرها را مسدود می کند و دشمنان را در مشت های تک به تک از پا در می آورد، اما تنها زمانی بهتر می شود که او قدرت های عنصری را به ترکیب معرفی کند. در حالی که جان ویک در تریلر خود او را محدود به مبارزه با تفنگ فو می کند، در اینجا، گلوله های آتشین پرتاب می شوند و ین به خود باد فرمان می دهد تا ضربات او را تقویت کند و در یک گردباد اطراف او را منفجر کند.
چه کسی دیگر در اقدام جنون آمیز ساکرا به ین می پیوندد؟
در کنار ین، ستاره Heavenly Sword And Dragon Slaying Sabre Chen Yuqi و Limbo's Cya Liu ساکرا را با ری لوی، تسویی سیو مینگ وای یینگ هونگ، وو یو، چونگ سیو فای، وونگ کوان هینگ، دو یومینگ و لوی لئونگ وای نیز هدایت می کنند. . تیم اکشن ین نیز در کنار کارگردانان اکشن کهنه کار کنجی تانیگاکی (چشم های مار) و یان هوآ (xXx: بازگشت زاندر کیج) در سکانس های مبارزه وحشیانه کمک کردند. وونگ جینگ که قبلاً با ین و کارگردانان اکشن در فیلم‌های دیگری مانند Enter the Fat Dragon و Ip Man 3 کار کرده بود، این فیلم را با ین تهیه کرد. تیم نویسندگی شامل شنگ لینگجی، ژو وی، هه بن، چن لی، شن لجینگ و زو ییفان است.

ین در حال حاضر به لطف جان ویک: فصل 4 لحظاتی را سپری می کند. او نه تنها می تواند با یک افسانه دیگر در کیانو ریوز مبارزه کند، همه اینها در حالی که کارگردان خیره کننده چاد استاهلسکی است، بلکه او همچنین با هیرویوکی سانادا، ستاره نمادین ژاپنی در این فیلم مبارزه خواهد کرد. فیلم از طرف سانادا، دوئل با ستاره هنرهای رزمی یک تجربه سرگرم کننده و مشترک بود که در نهایت صحنه را در محصول نهایی ارتقا داد.

آدام سندلر دیگر جذاب ترین جنبه فیلم فضایی 2024 او نیست

تریلر "Sakra" اکشن-حماسه شیک چینی دانی ین را به نمایش می گذارد

بهترین انیمه در Crunchyroll برای تماشای اگر از فینال «حمله به تایتان» ناراحت هستید

کریستین الیور آخرین فیلم قبل از مرگ تراژیک را به پایان رساند

5 بهترین فیلم کره ای هان سو هی

آواتار: تریلر جدید The Last Airbender چیزهایی را تغییر داد که فقط طرفداران سخت متوجه آن شدند

مدیر اجرایی برادران وارنر می‌گوید، بازیگری راه‌اندازی مجدد سریال هری پاتر چالش بزرگی خواهد بود

فیلم ,مبارزه ,اکشن ,کند، ,تریلر ,ساکرا ,کارگردانان اکشن ,هنرهای رزمی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ