با پایان یافتن WWE WrestleMania XL، زمان ورود به یک حلقه مبارزه جدید فرا رسیده است. سریال شمشیر و صندل Roland Emmerich کارگردان روز استقلال در جریان این رویداد تیزر جدیدی را منتشر کرد که دنیای پیچیده و فاسد نبرد گلادیاتورها در روم باستان را با کمک کمی از امپراتور روم Vespasian با بازی دو بار آکادمی معرفی می کند. برنده جایزه سر آنتونی هاپکینز. به طور مناسب، همه 10 قسمت این مجموعه قرار است در روز پنجشنبه، جولای، درست بیش از یک هفته قبل از شروع بازی های المپیک تابستانی پاریس در تاریخ 26 جولای، در Peacock منتشر شود.

آنهایی که در شرف مرگ هستند که توسط رابرت رودات ساخته شده و توسط امریش و مارکو کروز پینتنر کارگردانی شده است، به کاوش در زیر شکم رقابت گلادیاتورها می پردازد، جایی که سرگرمی برای توده ها، مانورهای ی و سلسله های رومی همگی در هم تنیده شده اند. هدف بیرونی این است که از طریق هر وسیله ای که لازم باشد، خون و ورزشی را به مخاطب بدهیم. با این حال، در زیر این نمایش، انواع شخصیت‌ها از سرتاسر امپراتوری از کولیزئوم به عنوان مکانی برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند. در حالی که گلادیاتورها با هم درگیر می شوند و خون در این دنیای فساد و مرگ جریان دارد، این سریال نوید خطر و هیجان بالایی را می دهد، همه اینها در حالی است که مبارزه برای جانشینی امپراتور پیر ادامه دارد.
این تیزر توسط هاپکینز روایت می شود که زمینه را برای ورزش خونین آماده می کند. در حالی که درخشش رزمندگان با شمشیر، سپر و کمان از بین می‌رود، او بازگو می‌کند که چگونه نبردها در میدان جنگ به همان اندازه که درگیری در میدان و ضربات کلامی و مزاحمت پشت درهای بسته بخشی از تاریخ جنگ است. در حالی که به نظر می رسد او برای شروع بازی ها مردم رم را مورد خطاب قرار می دهد، سخنان او همچنین نشان دهنده دسیسه ی در پشت صحنه است. با این حال، در سری Emmerich و Rodat هیچ کمبودی در اکشن وجود نخواهد داشت، زیرا در آخرین شات، اسب‌ها و ارابه‌ها در حال هجوم به عرصه هستند در حالی که جنگجویان با خشم و لطف می‌جنگند.

آنهایی که در شرف مرگ هستند» یک پروژه پرشور برای امریش بود
علاوه بر هاپکینز، The About to Die دارای بازیگران گسترده ای از جمله ایوان رئون، سارا مارتینز، تام هیوز، جوجو ماکاری، مو هاشم، یوهانس هاوکور یوهانسون، روپرت پنری جونز، گابریلا پسیون، دیمیتری لئونیداس، امیلیو ساکرایا، دیوید ووراوا، پپه باروسو، گونسالو آلمیدا، انکو ساگاردوی و رومانا ماگیورا ورگانو. آخرین تلاش امریش در تلویزیون برگرفته از رمان غیرداستانی 1958 به همین نام اثر دانیل مانیکس است و کارگردان را پس از اکران فیلم علمی تخیلی فاجعه‌بار Moonfall در سال 2022 به زمین می‌کشاند. با این حال، ایده خلق یک حماسه امپراتوری روم برای مدتی در ذهن او باقی مانده است. در مصاحبه قبلی با Collider's Steve Weintraub، امریش فاش کرد که قصد داشت گلادیاتور را در دست بگیرد تا اینکه متوجه شد ریدلی اسکات قبلاً او را به ضرب و شتم شکست داده است.

آنهایی که در مورد مردن هستند در نهایت به او این فرصت را می دهند که دیدگاه خود را برای ژانر شمشیر و صندل کشف کند. امریش در یک بیانیه رسمی هم علاقه عمیق خود به امپراتوری روم و هم قدردانی خود را از رمان مانیکس که او را تشویق به ساخت این مجموعه کرد، به اشتراک گذاشت:
من همیشه مجذوب تاریخ امپراتوری روم بوده‌ام. هنوز خیلی چیزها برای جامعه امروز ما مرتبط به نظر می‌رسد - از درهم تنیدگی ت و ورزش گرفته تا رشته‌های مسابقات، که در طول 2000 سال گذشته نیز تغییر چندانی نکرده‌اند. برق‌آمیزترین نمایش‌ها برای توده‌ها هنوز هم شامل دو مرد در یک میدان مسابقه است که یکدیگر را کتک می‌زنند، و ارابه‌های امروزی اتومبیل‌های مسابقه‌ای نامیده می‌شوند که رانندگان آن هنوز تصادف می‌کنند و اغلب با جان خود هزینه می‌پردازند.

هنگامی که شرکای من، جیانی نوناری و هارالد کلوزر، کتاب آنهایی که می‌میرند» اثر دنیل مانیکس را در فهرست خواندن من قرار دادند، من فوراً درگیر شدم. هدف من این بود که نمایشی بسازم که جنبه‌ای از رم را که قبلاً هرگز گفته نشده را بررسی کند - تجارت کثیف سرگرم کردن توده‌ها، دادن به اوباش چیزی که بیشتر از همه می‌خواهند. خون و ورزش. اجازه دهید بازی شروع."

آدام سندلر دیگر جذاب ترین جنبه فیلم فضایی 2024 او نیست

تریلر "Sakra" اکشن-حماسه شیک چینی دانی ین را به نمایش می گذارد

بهترین انیمه در Crunchyroll برای تماشای اگر از فینال «حمله به تایتان» ناراحت هستید

کریستین الیور آخرین فیلم قبل از مرگ تراژیک را به پایان رساند

5 بهترین فیلم کره ای هان سو هی

آواتار: تریلر جدید The Last Airbender چیزهایی را تغییر داد که فقط طرفداران سخت متوجه آن شدند

مدیر اجرایی برادران وارنر می‌گوید، بازیگری راه‌اندازی مجدد سریال هری پاتر چالش بزرگی خواهد بود

امریش ,حالی ,بازی ,امپراتوری ,گلادیاتورها ,آنهایی ,شروع بازی ,آنتونی هاپکینز
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ