انتظار می‌رود که Dune: Part Two با نزدیک شدن به تاریخ نمایش اول مارس، تأثیری عظیم در عرصه سینما ایجاد کند. موجی از انتظار عاقبت اقتباس دنیس ویلنوو از رمان مهم فرانک هربرت را احاطه کرده است، با بازخوردهای اولیه از اولین نمایش در لندن که فیلم را به عنوان یک شاهکار تحسین می کند.

Dune: Part Two مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است و بسیاری از آن به عنوان یک شاهکار یاد می کنند. براندون دیویس (@BrandonDavisBD) از ComicBook، این فیلم را هیبت‌برانگیز» و پر اکشن» توصیف می‌کند و بر داستان پیچیده‌اش و نیاز به تماشای آن در بزرگ‌ترین و همه‌جانبه‌ترین صفحه ممکن تأکید می‌کند. Emily Murray (@EmilyVMurray) از GamesRadar، آن را کار بزرگ دنیس ویلنوو می نامد و ماهیت غوطه ور و جذاب آن و همچنین اجرای برجسته Timothée Chalamet و Zendaya را برجسته می کند. در حالی که، کورتنی هاوارد، منتقد فیلم (@Lulamaybelle) فیلم را به‌عنوان فک‌آور» و نفس‌گیر» ستایش می‌کند، و به سکانس‌های اکشن آدرنالین‌زا و س تصفیه‌شده‌اش اشاره می‌کند و Chalamet و Zendaya آثاری منحصربفرد ارائه می‌کنند.
Dune: Part Two داستان بزرگ پل آتریدس را با تیموتی شالامه که شخصیت را زنده می کند، ادامه می دهد. پس از سقوط غم انگیز خانواده اش، پل با چانی و فریمن ها در تلاش برای تلافی علیه کسانی که به او خیانت کرده اند، همسو می شود. پائول که بین عشقش به چانی و سرنوشت جهان سرگردان است، وارد نبردی می‌شود تا از آینده‌ای فاجعه‌بار که فقط او می‌تواند آن را پیش‌بینی کند، جلوگیری کند.
زندایا، ربکا فرگوسن، جاش برولین، آستین باتلر و فلورانس پیو تنها تعدادی از نام‌های برجسته در گروه برجسته این فیلم هستند. کارگردانی ویلنوو و همکاری او با جان اسپایتس در فیلمنامه نوید اقتباسی وفادار و چشمگیر از رمان افسانه ای هربرت را داده است.
همانطور که Dune: Part Two مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، گمانه زنی ها در مورد قسمت سوم احتمالی در حال حاضر در حال شکل گیری است. ویلنوو جاه طلبی خود را برای تکمیل یک سه گانه با هدف کاوش عمیق تر در مضامین پیچیده و شخصیت های جهان هربرت ابراز کرده است. او تلماسه 3 را به عنوان فرصتی برای به چالش کشیدن درک پل آتریدس به عنوان یک قهرمان در نظر می گیرد و با هدف اصلی هربرت از انتشار یک داستان هشدار دهنده هماهنگی بیشتری دارد.

Dune Messiah منتظر است در حالی که ویلنوو در فکر یک انحراف خلاقانه است

تابستان گذشته، اعلام شد که ویلنوو قصد دارد سه گانه ای را با Dune: Messiah به پایان برساند و بر نیاز به صرف زمان برای تکمیل فیلمنامه تاکید کرد. ویلنوو بیان کرد:

"و برای این کار، می‌خواهم برای انجام آن وقت بگذارم. و فکر می‌کنم سالم است که وماً فوراً به بیابان برنگردم، شاید کمی انحراف داشته باشم. اما صادقانه بگویم، این کار را نمی‌کنم. نمی دانم آینده من در حال حاضر چیست، که دوستش دارم زیرا شش سال گذشته بی وقفه کار کردم. این یک نعمت است، اما من به آن نیاز دارم. خوب است مطمئن شویم که اگر Dune: Messiah را انجام دهیم، می خواهم آن را بسازم. بهترین فیلم تاریخ است، بنابراین می‌خواهم وقت بگذارم."

Dune: Part Two به نظر می رسد برای عظمت سینمایی، بر اساس دستاوردهای فیلم اول و به طور بالقوه راه اندازی فصل های آینده در حماسه. این فیلم با داشتن خط داستانی جذاب، مجموعه ای درخشان و فیلمسازی رویایی، در مسیری قرار دارد که بینندگان را مجذوب خود کند و جایگاه خود را در تاریخ علمی تخیلی به دست آورد. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، هیجان و انتظار برای این دنباله حماسی همچنان افزایش می یابد.

آدام سندلر دیگر جذاب ترین جنبه فیلم فضایی 2024 او نیست

تریلر "Sakra" اکشن-حماسه شیک چینی دانی ین را به نمایش می گذارد

بهترین انیمه در Crunchyroll برای تماشای اگر از فینال «حمله به تایتان» ناراحت هستید

کریستین الیور آخرین فیلم قبل از مرگ تراژیک را به پایان رساند

5 بهترین فیلم کره ای هان سو هی

آواتار: تریلر جدید The Last Airbender چیزهایی را تغییر داد که فقط طرفداران سخت متوجه آن شدند

مدیر اجرایی برادران وارنر می‌گوید، بازیگری راه‌اندازی مجدد سریال هری پاتر چالش بزرگی خواهد بود

dune ,فیلم ,ویلنوو ,part ,تاریخ ,برجسته ,dune part ,dune messiah ,منتقدان قرار ,برای تکمیل ,تحسین منتقدان ,مورد تحسین منتقدان
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ