هیچ کمبودی در فیلم‌های جنگ جهانی دوم وجود ندارد، اما این فیلم اکشن آینده ممکن است تغییری در لحظه‌ای از زمان به ارمغان بیاورد که از طریق چندین تولید دوباره مورد بازبینی قرار گرفته است. گای ریچی، که اخیراً اقتباس سریال نتفلیکس از فیلم ۲۰۲۰ خود آقایان را کارگردانی کرده است، در مرحله بعدی یک کار جاسوسی را آغاز خواهد کرد. بر اساس رمان دیمین لوئیس، وزارت جنگ غیر جنتلمنی یک تیم واقعی به سرپرستی وینستون چرچیل را دنبال می کند که از مهارت های تیراندازی خود برای بازداشت نازی ها استفاده کردند. یک کار نه چندان آسان به لطف رهبر بی باک گروه (هنری کاویل) که هنگام کشتن دشمن ابایی ندارد، با موفقیت اجرا می شود. با یک گروه بازیگری که این گروه سرباز را بازی می‌کنند، ممکن است در ابتدا نگه داشتن تمام شخصیت‌ها سخت باشد. برای اینکه شما را برای تماشای The Ministry of Ungentlemanly Warfare در سینماها آماده کنیم، در اینجا راهنمای مفیدی است که در این ماجراجویی جاسوسی هیستریک و خونین کیست.

هنری کاویل
گروهبان گاس مارچ فیلیپس رهبر اولین تیم نیروهای ویژه در جنگ جهانی دوم است. این شخصیت بر اساس یک پرسنل نظامی بریتانیایی واقعی است که یکی از اعضای کلیدی اجرایی عملیات ویژه (SOE) بود. پس از اینکه چرچیل تصمیم گرفت این تیم جاسوسی متخصص در جنگ های نامنظم را راه اندازی کند، March-Phillips به چسبی تبدیل شد که همه چیز را به هم چسباند. در بسیاری از موارد در فیلم، مشخص است که شخصیت تا چه حد عاشق هرج و مرج است و در حالی که اسلحه خود را در حالت خالی نگه داشته است، از خنده منفجر می شود.

هنری کاویل نقش رهبر فیلم ریچی را بازی می‌کند و این بازیگر عمدتاً برای بازی در نقش سوپرمن در DCU قبل از اینکه دیوید کورنسوت این نقش را دریافت کند، شناخته می‌شود. او همچنین در سریال The Witcher در نتفلیکس در نقش گرالت ریویا بازی کرد. امسال، کاویل در کنار برایس دالاس هاوارد و جان سینا، فیلم جاسوسی دیگری به نام آرگیل را رهبری کرد. در مصاحبه ای با استیو واینتراب، خود Collider، او بیشتر در مورد شخصیت خود در وزارت جنگ غیرقانونی و اینکه چگونه به سبیل امضای گروهبان رسید، صحبت کرد:

موهای صورت من بودم. این چیزی بود که من فقط فکر کردم: "با آن کمی سرگرم شوید. جنگ جهانی دوم، سبیل های دیوانه، شخصیت های کمی دیوانه دارند. بیایید واقعاً به آن متمایل شویم.»

وزارت جنگ غیرجنتلمنی دومین همکاری کاویل با ریچی پس از تیتراژ فیلم اکشن-جاسوسی-کمدی The Man From U.N.C.L.E در سال 2015 است. در نقش ناپلئون سولو او همچنین سومین فیلم خود را با ریچی، در خاکستری، فیلمبرداری کرده است که قرار است در اوایل سال 2025 وارد سینما شود.

ایزا گونزالس
مارجوری استوارت یک مامور جسور SOE است و به عنوان "یک سلاح مخفی" در تیم در نظر گرفته می شود. هیچ سابقه ای وجود ندارد که ثابت کند مارجوری استوارت واقعی بخشی از این گروه بوده است. با این حال، او در سال 1942 با گاس مارچ فیلیپس ازدواج کرد و بعدها به عنوان بازیگری شناخته شد که در نمایش‌های وست اند بازی کرد.

ایزا گونزالس در این فیلم نقش مارجوری را بازی می‌کند و در پروژه‌های روی صفحه نمایش همه کاره بوده است. از نقش‌های اصلی‌اش در Baby Driver و سریال ترسناک From Dusk til Dawn گرفته تا آخرین اثر علمی تخیلی‌اش در 3 Body Problem، او توانایی خود را در اجرای چندین ژانر نشان داده است. در یک مصاحبه نشسته با درو بریمور در نمایش درو بریمور، این بازیگر تجربه خود را از یادگیری صحبت کردن و آواز خواندن به آلمانی برای فیلم جاسوسی به اشتراک گذاشت:

"من برای آن فشار آوردم. من واقعا خیلی سخت کار کردم. من باید آلمانی صحبت کنم، باید ایتالیایی صحبت کنم، باید فرانسوی صحبت کنم. و بعد گفت: "آیا می‌توانی آواز بخوانی؟" آیا می‌خوانی؟» و من می‌گفتم: فکر می‌کنم می‌توانم بخوانم».

در حالی که وزارت جنگ غیرقانونی اولین فیلم گونزالس با ریچی را نشان می دهد، او قبلاً در فیلم فوق الذکر در خاکستری در کنار کاویل با فیلمساز دیدار کرده است. او در حال حاضر برای سومین بار با ریچی در فیلم بعدی او، فواره جوانی، کار می کند.

آلن ریچسون
آندرس لاسن یک مامور در Operation Postmaster (به ریاست SOE) است که در دانمارک متولد و بزرگ شده است. با توجه به وقایع واقعی که الهام بخش فیلم گای ریچی بود، لاسن برای بازی در این عملیات یک صلیب نظامی دریافت کرد. او در طول زندگی خود در داخل و خارج از اروپا جنگید و در سن 24 سالگی درگذشت و به خاطر شجاعتش صلیب ویکتوریا را پس از مرگ دریافت کرد.

آلن ریچسون آندرس لاسن در پروژه اکشن است و این اولین بار نیست که نقشی سختگیرانه را بر عهده می گیرد. این بازیگر که به خاطر ایفای نقش شخصیت اصلی در Prime Video's Reacher شناخته شده است، در چندین تلاش پر اکشن روی صفحه نمایش، از جمله Smallville، Titans، Fast X و The Hunger Games: Catching Fire حضور داشته است. این بازیگر با هالیوود ریپورتر به اشتراک گذاشت که با توجه به اینکه لاسن واقعی برای اجرای ماموریت خود بسیار پرشور بود، از فیلم ریچی انتظار غم بیشتری داشت:

وارد تریلر او شدم و گفتم، دیدگاه من در مورد اکشن اینجاست. آندرس لاسن از این نازی ها متنفر بود. این فقط یک سرباز وظیفه شناس نبود. این مردی که هول می کرد یک ماموریت داشت. او می خواست این افراد را به قتل برساند. او فقط نمی خواست [آنها] را بکشد. او خواهان کشتارهای نفرت انگیز بود. ما باید بدخواهی را در چاقو ببینیم. باید غمگین باشد و همان طور که او مردم را بریده است، باید باطن را افشا کنیم. ما نباید چیزی را پنهان کنیم. همه اینها باید در چهره شما باشد. من دیوانه بودم او گفت که در مورد آن فکر خواهد کرد.»

پروژه‌های آینده ریچسون شامل فصل ۳ ریچر و کمدی‌های اکشن The Man With The Bag و Playdate است.

الکس پتی فر
جفری اپل یارد ماموری است که در عملیات پست مستر شرکت می کند. جفری اپل یارد واقعی قبلاً قبل از پیوستن به گروه سربازان، با سپاه خدمات ارتش سلطنتی و نیروی اعزامی بریتانیا مرتبط بود.

الکس پتیفر در این فیلم نقش شخصیت را بازی می کند و پیش از این در فیلم های I Am Number Four و The I-Land بازی کرده است. به گفته این بازیگر در مصاحبه با Collider، او قبلا برای نقش گاس مارچ فیلیپس قبل از اینکه کاویل این نقش را دریافت کند، در نظر گرفته شده بود.

خب، در ابتدا، من شخصیت هنری را بازی می‌کردم و هنری نقش من را بازی می‌کرد، و از طریق دیالوگ‌ها فقط توانستیم شخصیت‌ها را عوض کنیم. [می خندد] اما من فکر می کنم کاری که گای انجام می دهد زیبایی دارد. من فکر می کنم وقتی وارد می شوید و یک خودانگیختگی وجود دارد، طراوت به ارمغان می آورد و همه ما در یک کشتی هستیم. وقتی آنجا نشسته اید، یک تجربه مشارکتی واقعی وجود دارد و وماً صحنه ها در حال تغییر نیستند، بلکه فقط تعامل بین شخصیت ها است. این اولین باری است که وارد یک فیلم می‌شوم و هیچ آماده‌سازی انجام نداده‌ام، و شخصیتی را با کارگردان و بقیه بازیگران می‌سازم، و چه تجربه‌ای جالب است.

قهرمان فاینس تیفین
هنری هیز (در زندگی واقعی با نام گراهام هیز شناخته می شود) نیز یکی از اعضای کلیدی عملیات پست مستر بود. مانند لاسن، پس از انجام مأموریت، او یک صلیب نظامی برای خدمت دریافت کرد. این فیلم همچنین شخصیت را در عملیات Aquatint دنبال می کند، که در آن او یکی از معدود افرادی بود که قبل از رسیدن گشت آلمانی توانست به موقع آن را بسازد. هنری هیز واقعی پس از آن متواری شد و تا زمانی که در سال 1943 اعدام شد در سلول انفرادی قرار داشت.

قهرمان فاینس تیفین نقش هنری هیز را بازی می کند و این نقش انحرافی از پروژه های قبلی است که او در آن نقش آفرینی کرده است. از بازی در نقش هاردین، پسر بد در فرنچایز After، تا بازی در نسخه جوان لرد ولدمورت در هری پاتر و شاهزاده دورگه ، این بازیگر بالاخره در حال دست زدن به یک نقش اکشن در فیلم ریچی است.

هنری گلدینگ
فردی آلوارز یکی از اعضای "هرج و مرج دوست" SOE است و به عنوان "خرابکار" شناخته می شود.

هنری گلدینگ پس از همکاری قبلی با ریچی در فیلم آقایان، نقش فردی آلوارز را بازی می کند. با این حال، او عمدتاً به‌خاطر آهنگ‌های رام کام خود، از جمله آسیایی‌های ثروتمند دیوانه» و آخرین کریسمس» شناخته می‌شود. او در ادامه در Nine Perfect Strangers Season 2، رمان علمی تخیلی Daniela Forever، و دنباله‌های The Old Guard و A Simple Favor دیده می‌شود.

بابس اولوسانمو
آقای هرون یک جاسوس مخفی است، مانند بقیه SOE، و او چند ترفند در آستین خود دارد. در طول فیلم، او دائماً با مارجوری ارتباط برقرار می کند و آنها با هم می توانند خرابکاری کنند.

بابس اولوسان مو در این فیلم نقش آقای هرون را بازی می کند و او با چند عنوان علمی تخیلی از جمله پیشتازان فضا: جهان های جدید عجیب و فرانچایز Dune مرتبط شده است. این دومین همکاری اولوسان مو با ریچی پس از خشم انسان در سال 2021 است.

در این فیلم کری الوز در نقش سرتیپ گابینز 'M'، تیل شوایگر در نقش هنریش لور، هنریک زاگا و کاپیتان بینه و فردی فاکس در نقش ایان فلمینگ بازی می‌کنند.

وزارت جنگ غیرقانونی در تاریخ 19 آوریل 2024 وارد سینماها خواهد شد.

آدام سندلر دیگر جذاب ترین جنبه فیلم فضایی 2024 او نیست

تریلر "Sakra" اکشن-حماسه شیک چینی دانی ین را به نمایش می گذارد

بهترین انیمه در Crunchyroll برای تماشای اگر از فینال «حمله به تایتان» ناراحت هستید

کریستین الیور آخرین فیلم قبل از مرگ تراژیک را به پایان رساند

5 بهترین فیلم کره ای هان سو هی

آواتار: تریلر جدید The Last Airbender چیزهایی را تغییر داد که فقط طرفداران سخت متوجه آن شدند

مدیر اجرایی برادران وارنر می‌گوید، بازیگری راه‌اندازی مجدد سریال هری پاتر چالش بزرگی خواهد بود

فیلم ,بازی ,ریچی ,هنری ,واقعی ,شخصیت ,فیلم ریچی ,مارچ فیلیپس ,بازی می‌کند ,صلیب نظامی ,کنم، باید
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ