یکی از جزئیات جدید در مورد آدم فضایی آدام سندلر حتی هیجان‌انگیزتر از بازی سندلر در نقش یک فضانورد در فیلم 2024 است. فضانورد بر اساس رمان 2017 Spaceman of Bohemia نوشته یاروسلاو کالفار، فیلمی علمی تخیلی نتفلیکس است که سندلر در نقش جاکوب، یک فضانورد اهل چک تنها در حال کاوش در منظومه شمسی در یک ماموریت تحقیقاتی بین ستاره ای است. همانطور که جاکوب بیشتر و بیشتر ناامید می شود تا ازدواجی را که روی زمین با همسرش، لنکا (کری مولیگان) به جا گذاشته است، حفظ کند، او خود را در فضای بیرون گم می کند.

در یک تریلر جدید نتفلیکس برای فیلم Spaceman، شخصیت سندلر در حالی که در میان آب های کم عمق در جنگلی احاطه شده با زندگی سبز قدم می زند، لباس فضایی کامل به تن می کند. این تیزر همچنین شامل صدایی است که می‌گوید، "من هم مانند شما، از سیاره‌ام فرار کردم. از طریق کهکشان‌ها، از میان سیاه‌چاله‌ها، در طول زمان. و سپس تو را یافتم." در حالی که بازی بسیار مورد انتظار سندلر به عنوان نقش اصلی جذابیت زیادی برای فیلم دارد، یک جزئیات کاملاً جدید فضانوردی حتی از نقش سندلر هیجان‌انگیزتر است.

نقش پل دانو به عنوان یک موجود بیگانه، هیجان انگیزترین جزئیات فضانورد است
در کنار جاکوب سندلر در مرد فضایی، موجودی مرموز از آغاز زمان» به نام هانوش (از طریق تودوم) ظاهر می‌شود. پس از اینکه جاکوب موجود بیگانه را در اعماق سفینه فضایی خود پنهان می کند، هانوش به فضانورد کمک می کند تا بفهمد که در ازدواجش چه اشتباهی رخ داده است. همچنین مشخص شده است که صداپیشگی هانوش توسط پل دانو یک و تنها صداپیشگی می‌کند که نقش‌های فیلم او اغلب الهام گرفته شده و منجر به بازی‌های عالی می‌شود. دانو در بیشتر فیلم هایش صحنه است، به همین دلیل است که اضافه شدن او به بازیگران فیلم Spaceman بسیار هیجان انگیز است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی نتفلیکس، یوهان رنک، کارگردان Spaceman فاش کرد که به دلیل "صدای بسیار منحصر به فرد" و " آهنگ عجیب" سخنرانی خود، دانو اولین کسی بود که وقتی در نظر داشت کدام بازیگر باید صداپیشگی هانوش را انجام دهد، به ذهنش خطور کرد. با توجه به تجربه‌اش در بازی شخصیت‌های عجیب و غریب، از جمله اما نه محدود به آنتاگونیست‌های بزرگ، دانو مطمئناً صدا و هر چیز دیگری را که یک موجود بیگانه باستانی از فضای خارج از ماوراءالنهر درخواست می‌کند، می‌کند.
چرا Spaceman بسیار متفاوت از سایر فیلم های آدام سندلر خواهد بود؟
Spaceman برای سندلر، که علیرغم درخشش در نقش‌های دراماتیک فوق‌العاده، به‌عنوان یک بازیگر عمدتاً کمدی شناخته می‌شود، کاملاً راهی است. در سراسر کاتالوگ وسیع و عمدتاً کمدی او، نقش‌های دراماتیک گاه به گاه مانند جواهرات بریده‌نشده و Hustle وجود دارد که دو تا از بهترین فیلم‌های سندلر تا به امروز باقی مانده‌اند. با این حال، سندلر در مقایسه با کار دراماتیک قبلی‌اش، در فیلم Spaceman (از طریق Tudum) در حال کاوش در قلمروی غم‌انگیزتر و درون‌نگارانه‌تر» خواهد بود. رنک خاطرنشان کرد که برای او مهم است که بازی سندلر در این فیلم کاملاً با "آدام سندلری که همه ما می شناسیم" متفاوت است.

Spaceman همچنین با نقش‌های قبلی سندلر تفاوت دارد زیرا او اصلاً وارد ژانر علمی تخیلی نشده است. حضور منزوی شخصیت او روی پرده نیز تجربه نسبتا جدیدی برای سندلر خواهد بود، زیرا او در بیشتر صحنه هایش در فیلم Spaceman به تنهایی ظاهر می شود. به طور کلی، Spaceman شبیه هیچ یک از فیلم های آدام سندلر در گذشته نخواهد بود و چیز جدیدی را به بازیگر و تماشاگران ارائه می دهد. در حال حاضر یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال 2024، مرد فضایی در 1 مارس 2024 در نتفلیکس اکران خواهد شد.

آدام سندلر دیگر جذاب ترین جنبه فیلم فضایی 2024 او نیست

تریلر "Sakra" اکشن-حماسه شیک چینی دانی ین را به نمایش می گذارد

بهترین انیمه در Crunchyroll برای تماشای اگر از فینال «حمله به تایتان» ناراحت هستید

کریستین الیور آخرین فیلم قبل از مرگ تراژیک را به پایان رساند

5 بهترین فیلم کره ای هان سو هی

آواتار: تریلر جدید The Last Airbender چیزهایی را تغییر داد که فقط طرفداران سخت متوجه آن شدند

مدیر اجرایی برادران وارنر می‌گوید، بازیگری راه‌اندازی مجدد سریال هری پاتر چالش بزرگی خواهد بود

سندلر ,فیلم ,spaceman ,فضانورد ,دانو ,آدام ,آدام سندلر ,فیلم spaceman ,spaceman بسیار ,نقش‌های دراماتیک ,عمدتاً کمدی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ